Rajdowiec biznesmenem?

Rajdowiec biznesmenem? To jest możliwe. Dowodem jest Michał Sołowow, który w rankingu najbogatszych Polaków 2015 według Forbesa zajął trzecie miejsce z wartością majątku 7,7 mld złotych. Mężczyzna od lat odnosi sukcesy jako kierowca rajdowy. 3 lata temu udało mu się uzyskać tytuł wicemistrza Europy.

Jednakże smykałkę ma także do prowadzenia interesów. Biznesmen z powodzeniem inwestuje swoje pieniądze na giełdzie. Największym jego aktywem są akcje firmy Synthos, która świetnie prosperuje w branży chemicznej produkując surowce. Biznesmen dąży do rozpoczęcia działań na arenie międzynarodowej – chce wybudować za 170 mld dolarów fabrykę kauczuku w Brazylii.

Rajdowiec jest również akcjonariuszem znanej firmy produkującej podłogi – Barlinek SA oraz posiada akcje firmy Cersanit- producenta płytek ceramicznych i ceramiki sanitarnej. Ponadto lokuje pieniądze także w branżę nieruchomości – jest właścicielem akcji firmy Echo Investment, która prowadzi działalność deweloperską. Co ciekawe, wcześniej inwestował także w branżę medialną. Należał do niego „Przekrój” oraz „Życie Warszawy”.

http://viacon.pl/pl/geosiatki-do-stabilizacji-gruntu